Кузнєцов

Рештки диверсанта Миколи Кузнєцова залишать у Львові, – рішення виконкому

Львів не віддасть для перепоховання рештки Миколи Кузнєцова у Росії, допоки не отримає з цього приводу відповіді від Служби безпеки України і Міністерства закордонних справ.

Про це сьогодні, під час розгляду питання «Про перепоховання праху Кузнєцова М. І.» Львівським виконкомом, заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що родичка Миколи Кузнєцова Маргарита Брюханова звернулася з проханням видати їй рештки дядька для перепоховання у Єкатеринбузі Російської Федерації. З цього приводу уже надала свою згоду  Державна міжвідомча комісія у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій спільно з Інститутом національної пам’яті. Також є рішення адміністративного суду, який зобов’язує міськвиконком розглянути це питання.

Читати також:  Родичі Миколи Кузнєцова обурюються рішенням Львівського виконкому

Проте міськвиконком Львова на чолі з Андрієм Садовим вирішив відкласти розгляд цього питання, поки не почує думку СБУ.

Водночас, львівські активісти вважають, що рештки Миколи Кузнєцова треба віддати, аби вони не муляли очі у Львові. Адже похований він на Пагорбі слави. І його надгробок час від часу  притягує увагу вандалів: його то розмалюють, то знімуть металеві частини.

Читати також:  Родичі Миколи Кузнєцова обурюються рішенням Львівського виконкому

За словами директора Львівської універсальної наукової бібліотеки Івана Сварника, Микола Кузнєцов був професійним терористом і провокатором.  Його завданням було вбивство німецьких висопосадовців так, аби німецьке командування реагувало масовими репресіями місцевого населення. Так, завдяки діяльності Кузнєцова у Львові німці вбили понад дві тисячі заручників та в’язнів.

Усі новини

Коментувати

86 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up