НБУ: падіння курсу гривні не спровокує підвищення цін

Нацбанк сподівається на рекордне поповнення міжнародних резервів

За умов збереження інтересу іноземних інвесторів до українського ринку та подальшої співпраці з МВФ міжнародні резерви України можуть зрости до 32 млрд дол. США.

Про це йдеться у щоквартальному Інфляційному звіті за січень 2020 року, повідомляє пресслужба Нацбанку.

“Дефіцит поточного рахунку у 2020–2022 роках перебуватиме у прийнятних межах (3-4% ВВП) завдяки поступовому пожвавленню світової економічної активності та торгівлі на тлі укладення торговельної угоди між США та Китаєм, а також зростанню продуктивності української економіки. Збереження інтересу іноземних інвесторів до українського ринку і подальша співпраця з МВФ дадуть змогу збільшити міжнародні резерви до більш ніж 32 млрд дол. США”, – йдеться в повідомленні.

Читати також:  Позов Коломойського щодо Приватбанку задовільнили

Як повідомлялося, голова Національного банку України Яків Смолій заявив, що у 2020 році резерви перевищать 29 млрд дол. США, і продовжать збільшуватись у наступних роках.

За підсумками 2019 року міжнародні резерви України зросли на 22% і станом на 1 січня 2020 року сягнули 25,3 млрд дол. США (в еквіваленті). Такий обсяг резервів сягнув семирічного максимуму – востаннє більший від вищезазначеного обсяг було зафіксовано ще у грудні 2012 року.

Читати також:  В Альфа-Банк Україна з'явився новий іноземний співвласник

Усі новини

Коментувати

64 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up