На Львівщині зросла середня заробітна плата

Мінімальний розмір допомоги з безробіття зросте з 1 березня

З 1 березня збільшується мінімальний розмір допомоги з безробіття.

Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

“Київський міський центр зайнятості інформує: правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (постанова № 211 від 31.01.2020) збільшило з 1 березня 2020 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю”, – повідомили у службі зайнятості.

Читати також:  В Україну відправили вантаж із медобладнанням із Америки

Таким чином, для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю буде збільшено до 1 800 гривень. Для осіб, виплати яким призначаються без урахування страхового стажу (хто протягом року, що передував реєстрації особи як безробітної, працював менш як шість місяців), мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 650 гривень.

Читати також:  Львів'ян закликають врятувати маленьку Миросю

Як нагадали у службі зайнятості, залишатиметься чинним розмір максимальної допомоги по безробіттю, встановлений 1 грудня 2019. Нині він становить 8408 гривень (чотири прожиткові мінімуми).

Усі новини

Коментувати

108 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up