Ганна Новосад

Малороси на “1+1”. Міністр обурена позицією телеканалу

Міністр освіти та науки Ганна Новосад вважає соромом та неповагою до суспільства позицію телеканалу “1+1” щодо складнощів зйомок фільмів державною мовою.

Про це Новосад написала у Facebook, коментуючи аргументацію представників телеканалу “1+1” щодо мови нових медіапродуктів.

“Не знаю, як там з володінням державною мовою в якоїсь середньостатистичної Антоніни, на яку орієнтується 1+1, але ось це от «артистам пока еще тяжело работать на украинском языке» – це сором і глибока неповага до суспільства на 28-му році незалежності. Може, все-таки спробують артісти? Сказати, що державна мова не підходить для кіновиробництва, бо «увеличивает выработку, что потом влияет на бюджет”, – це розписатись у власній меншовартості. Здавалось, останнє ми вже якось побороли. Але ніт”, – написала Новосад.

Як повідомляли ЗМІ, представники телеканалу “1+1” під час презентації нового сезону розповіли, що комедії для осіннього сезону канал зняв тільки українською мовою, а всі 7 мелодрам, які показуватимуть навесні – російською.

Такий розподіл на “1+1” пояснюють тим, що українська мова буцімто краще звучить у комедіях, а в мелодрамах її сприймати важко.

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up