Леонід Кравчук

“Старий комуняка”: Кравчук запропонував переглянути закон про декомунізацію

Перший президент України Леонід Кравчук знову виступив зі скандальною заявою на російському пропагандистському телебаченні.

Він запропонував переписати закон про декомунізацію, щоб врятувати пам’ятники Жукову та іншу радянську символіку в Україні.

Своєю ідеєю він поділився з рупорами Кремля в ефірі програми “60 хвилин” телеканалу “Росія 1” під час обговорення знесення останнього барельєфа Жукову в Одесі.

Читати також:  «27 років Незалежності»: перший Президент України про перемоги та поразки

“Не всі люди в Україні так ставляться до того, що відбувається з символами СРСР. Але, до вашого відома, в Україні ухвалено закон про декомунізацію, де сказано, що символи СРСР повинні бути зняті. Закон треба виконувати або внести поправки до закону. Моя точка зору”, – сказав Кравчук.

“З урахуванням того, що народ України по-різному ставиться до цього і закон про декомунізацію не в усьому виписаний, не зовсім відповідає інтересам всього народу України, я думаю, що було б непогано внести в цей закон певні корективи”, – додав він, намагаючись догодити російським пропагандистам.

Читати також:  Леонід Кравчук запропонував, як повернути Крим

Усі новини

Коментувати

174 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up