Спікер Палати представників демонстративно розірвала папери з промовою Трампа

Спікер Палати представників США демонстративно розірвала папери з промовою Трампа

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі демонстративно розірвала папір із промовою президента Дональда Трампа після його виступу в Конгресі зі щорічним зверненням “Про становище країни”.

Про це повідомляє АР.

«Ледь президент Дональд Трамп закінчив свій виступ «Про становище країни», спікер палати Пелосі розірвала навпіл папір, на якому було надруковано промову», – йдеться у повідомленні.

Під час виступу глава Білого дому ні разу не згадав про голосування за його імпічмент в Сенаті, яке має відбутися завтра. Замість цього Трамп майже півтори години говорив про досягнення своєї команди, яка зуміла забезпечити «велике американське повернення».

Трамп згадав свого попередника Барака Обаму, звинувативши його в зростанні безробіття і злочинності в Штатах. За словами Трампа, екс-президент США допустив «безконтрольну нелегальну імміграцію» і змусив підприємців переводити виробництво в інші країни.

«Зараз ми рухаємося вперед зі швидкістю, яку ще недавно неможливо було уявити, і ми ніколи не повернемо назад», – сказав глава Білого дому.

Він найбільше акцентував увагу на американській економіці, яка, на думку більшості виборців, в останні роки досягла помітних успіхів. Трамп підкреслив, що його адміністрації вдалося створити 7 млн ​​нових робочих місць, знизити до мінімуму рівень безробіття і підвищити показники фондового ринку більш ніж на 70%.

Як тільки президент США закінчив свій виступ, Ненсі Пелосі, яка перебувала за спиною у Трампа, у всіх на очах порвала текст промови, який президент віддав їй на самому початку, не потиснувши простягнутої руки.

Пелоссі

За словами демократки, цей вчинок ще був «ввічливим, враховуючи наявні альтернативи».

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у вівторок, 4 лютого, виступив у Конгресі США з зверненням про стан справ у країні.

336 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up