сигарети

Пачка сигарет у Польщі буде коштувати 60 злотих

Сигарети у сусідній Польщі з кожним роком стають дорожчими через підвищення акцизного податку. Але зараз очікується справжній погром для кишень курців.

Незабаром пачка сигарет у Польщі буде коштувати 60 злотих (один злотий – 6,40 грн. – ред.). Це — найвища ціна на цигарки у світі. Набагато більша, ніж у Норвегії, де за сигарети потрібно заплатити близько 50 злотих.

Акцизний податок буде збільшуватися впродовж кількох років. Вищі ціни на сигарети та алкоголь мають на меті стримувати споживачів від купівлі шкідливих для здоров’я товарів (цигарки й алкоголь) та збільшувати доходи бюджету.

Тож якщо нові ідеї уряду набудуть чинності, то пачка сигарет в Польщі буде коштувати близько 60-и злотих, — повідомляє dziennikzachodni.pl.

Як прогнозують експерти, таке рішення — не досить доцільне, оскільки запеклі курці в будь-якому випадку не покинуть цю згубну звичку, тож будуть шукати способів на купівлю дешевших сигарет. А це збільшує ймовірність нелегального продажу тютюнових виробів з-за східного кордону.

644 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up