Фото президента Зеленського розмістять у головному храмі Збройних сил Росії - ЗМІ

Фото президента Зеленського розмістять у головному храмі Збройних сил Росії – ЗМІ

У головному храмі Збройних сил Росії в підмосковній Кубинці будуть розміщені фотографії батька президента РФ Володимира Путіна і діда глави України Володимира Зеленського разом із ним самим.

Про це пишуть “Открытые медиа“.

Фото учасника Другої світової війни Володимира Спиридоновича Путіна раніше з’явилося на сайті проєкту Міноборони “Дорога пам’яті”.

На цьому сайті публікуються фотографії учасників війни, які будуть розміщені на стінах галереї, що веде до храму. Довжина галереї “Дорога пам’яті” становитиме 1418 кроків на згадку про кількість днів війни. Скільки саме фотографій фронтовиків будуть використані при оформленні галереї, невідомо.

Читати також:  Попіарились і годі. Офіс президента залишиться на Банковій

При цьому прессекретар Путіна Дмитро Пєсков вже прокоментував інформацію, запевнивши, що президент нібито не має до цього ніякого відношення.

Крім того, в галереї повинна з’явитися і фотографія діда президента України Володимира Зеленського. Його знімок вже пройшов модерацію на “Дорозі пам’яті”, причому на фото присутній і Зеленський-онук.

Храм Воскресіння Христового або головний храм Збройних сил Росії планується відкрити 9 травня 2020 року до 75-річчя Перемоги.

Читати також:  Де заслуга Зеленського у звільненні полонених?

Він повинен увійти в десятку найбільших православних храмів світу.

Фото президента Зеленського розмістять у головному храмі Збройних сил Росії - ЗМІ
Головний храм Збройних сил РФ

Раніше повідомлялося про те, що Кремль розглядає можливість запросити президента Зеленського на святкування так званого Дня перемоги до Москви.

Усі новини

Коментувати

85 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up