Товариство "Турківщина" у Львові відзначило повноліття

Товариство “Турківщина” у Львові відзначило повноліття

18 років тому – 02 лютого 2002 року – вперше зібралися вихідці з Турківщини, яких у різні періоди за різних обставин колись доля закинула у древнє місто Львів.

Відтак дата 20.02.2020 року – це не просто магічне співпадіння, а день позитивної енергетики, яка, як стверджують нумерологи, сприяє здійсненню найзаповітніших бажань. Головне – їх правильно загадати, переконані вихідці із Турківщини.

Цьогорічні урочистості за традицією розпочалися Літургією у старовинному львівському храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Учасників товариства з нагоди повноліття привітав голова організації доцент юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, заслужений юрист України Йосип Гнатович Богдан.

Читати також:  Депутати Львівської облради обговорювали корупцію у тулиголівській лікарні

«Нині серед учасників Товариства – знамениті на всю Україну посадовці, керівники обласних підприємств, установ, організацій, економісти, науковці, медики, бізнесмени. І ось уже вісімнадцять літ ця нині потужна у місті Лева громадська організація впевнено реалізує свою основну мету, надаючи різноманітну допомогу землякам, сприяючи відтворенню культурних та етнічних традицій Турківщини, її соціально-економічному розвитку, бере активну участь у підготовці та проведенні Всесвітніх Бойківських фестин та інших заходів», – зазначив Йосип Богдан.

Він також розповів про ідею та задум створення організації, його історію та мету.

Читати також:  Із понеділка ремонтуватимуть частину проспекту Свободи

Як відомо, на цей час товариство «Турківщина» у Львові налічує близько п’яти сотень учасників, які народилися на Турківщині, а зараз живуть та працюють у Львові. Незважаючи на різні життєві шляхи, всіх їх об’єднала палка любов до чарівного Турківського краю, де вони народилися, мешкали, працювали і де зараз живуть їхні найрідніші.

Вони намагаються захищати в області інтереси земляків, з року в рік ініціюють бойківські свята, роблять усе можливе, щоб вберегти культурно-мистецькі традиції своєї рідної малої Батьківщини та привернути увагу до насущних проблем краю.

351 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up