Кабмін призупинив виплату надвисоких премій Коболєву та його підлеглим

Кабінет міністрів звернувся до спостережної ради НАК “Нафтогаз” з проханням призупинити виплату премій топ-менеджменту компанії за перемогу в Стокгольмському суді над “Газпромом”.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на інформоване джерело.

За його інформацією, Кабмін направив наглядовій раді відповідний лист, в якому заявив про своє бажання вивчити контракти членів правління і питання коректності виплати премій.

Нагадаємо, в 2018 році наглядова рада “Нафтогазу” вирішила передати на премії 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 млрд дол. США). Тоді виплатили першу частину премій на суму 20,7 млн доларів (541 млн грн). Гроші отримав 41 співробітник компанії, при цьому глава “Нафтогазу” Андрій Коболєв і комерційний директор компанії Юрій Вітренко отримали більше всіх – $7,9 млн і $6 млн відповідно.

Інші премії повинні були бути виплачені після стягнення з “Газпрому” залишку виграшу.

В кінці 2019 року російський монополіст виплатив 2,9 млрд доларів, відповідно топ-менеджери “Нафтогазу” отримають близько 29 млн доларів (близько 700 млн гривень).

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up