коронавірус, навчання

МОН рекомендує вишам навчати студентів із Китаю дистанційно

Міністерство освіти і науки України рекомендуватиме закладам вищої освіти організувати дистанційне навчання для студентів з Китаю та країн Південно-Східної Азії, які наразі не перебувають на території України та не можуть прибути до України, у зв’язку із спалахом епідемії коронавірусу.

Відповідний лист буде надіслано усім ЗВО в понеділок, 3 лютого 2020 року, інформує пресслужба відомства.

Такі заходи рекомендовані у відповідь на лист секретаря Ради національної безпеки та оборони від 31.01.2020 номер 283/14-04/2-20.

Читати також:  Якісне навчання із практичними заняттями у Львові

«Наша мета – забезпечити безперервність освітнього процесу і водночас максимально врахувати усі обставини, пов‘язані із ситуацією навколо коронавірусу (2019-nCoV)»,- відзначила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Передбачається, що до 10 лютого 2020 року виші мають повідомити усім своїм студентам/слухачам з Китаю та країн Південно-Східної Азії про можливість дистанційного навчання та надати їм змогу скласти відповідні іспити після нормалізації ситуації навколо коронавірусу (2019-nCoV).

Читати також:  Школи України йдуть на вимушені канікули

Усі новини

Коментувати

77 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up