коронавірус

Жертвами коронавірусу стали понад 300 китайців

Кількість жертв нового коронавірусу в Китаї сягнула 304, водночас 328 осіб, які перенесли захворювання, одужали та виписалися з лікарень.

Про це інформує Сіньхуа.

«Державний комітет у справах охорони здоров’я КНР у неділю зазначив, що він отримав повідомлення… про 2590 нових підтверджених випадків зараження пневмонією, викликаною коронавірусом нового типу, а також 45 нових летальних випадків від цього захворювання за суботу», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що всі нові випадки з летальним наслідком сталися в провінції Хубей. У загальному підсумку від цієї хвороби померли 304 особи.

Читати також:  Польща запроваджує санітарний контроль на кордоні з Україною

До кінця суботи, 1 лютого, загальна кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом нового типу на материковій частині КНР сягнула 14 380.

За даними держкомітету, стан 2110 пацієнтів оцінювався як тяжкий. Водночас, після одужання з лікарень вже виписано 328 осіб.

Станом на кінець суботи, в Гонконзі, Аомині та на Тайвані зареєстровано відповідно 14, 7 та 10 випадків зараження пневмонією, спричиненою коронавірусом.

Як повідомлялося, станом на 1 лютого, в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку нової коронавірусної інфекції, а відповідні служби, включаючи МОЗ, МЗС, Держприкордонслужби, МВС, Міноборони, Мінінфраструктури, готові до виникнення надзвичайної ситуації.

Читати також:  У Львівській області вже 84 пацієнти з підозрою на коронавірус

МОЗ України рекомендує громадянам при появі лихоманки, кашлю, утрудненого дихання вживати заходів для запобігання поширенню інфекції. Зокрема, уникати тісного контакту з людьми, послуговуватися захисною медичною маскою, прикривати одноразовою серветкою рот і ніс під час чхання або кашлю.

Фото: AA

240 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up