Сьогодні стартує реєстрація на ЗНО-2018

У Львові стартував відбір на інтелектуальний телепроект для старшокласників

Інтелект-шоу «ЛІГА ЗНАНЬ» проводитимуть у форматі інтерактивної олімпіади із конкретних навчальних предметів. Перші чотири випуски програми будуть присвячені українській мові та літературі; хімії; історії; математиці.

Участь в телегрі зможуть взяти учні 10 – 11 класів шкіл м. Львова та Львівської області, які пройшли попередній відбір. Для участі у відбірковому етапі, зацікавлені школярі повинні до 16 лютого 2020 року зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/xzBypBt7cYoHFmsP9 (хімія); https://forms.gle/dChCDAZs3jeZdfLv7 (українська мова та література).

Учнів, які продемонструють найкращі результати під час відбіркового етапу, запросять до участі в основному етапі змагань, який відбудеться в Актовій залі Львівського університету і транслюватиметься в телеефірі каналу «НТА». Телегра проходитиме у 3 тури, про детальні правила учасників шоу повідомлять заздалегідь.

«ЛІГА ЗНАНЬ» – спільний проект Львівського національного університету імені Івана Франка і телеканалу «НТА-незалежне телевізійне агентство» .

«Для нас надзвичайно почесно, що Національний університет імені Івана Франка довірив сама телеканалу НТА реалізувати телевізійну частину інтелектуальної гри, тому вже назабаром в нашому ефірі буде ще один проект, який має всі шанси здобути увагу і любов глядачів. Це дуже амбітний спільний задум, нічого подібного в Україні немає», – зазначає генеральний продюсер НТА Наталія Струк

Автори ідеї телепрограми зазначають, що основним завданням проекту є просвітницька діяльність, популяризація освіти та науки серед школярів, створення соціальних і професійних «ліфтів» для молоді, підвищення зацікавленості до навчання тощо.

Перший випуск програми «Ліга знань» заплановано на 20 березня 2020 року.

Усі новини

Коментувати

72 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up