бабак

День бабака: Львівські бабаки вважають, що весна вже настала

Львівські бабаки, дві самки та один самець, цього року не впадали в зимову сплячку.

Про це в коментарі ІА Syla.news повідомили у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі, де мешкають бабаки.

За словами зоологів, всю зиму бабаки провели у своєму вольєрі на вулиці. Для цього їм створили певні умови: в хатинку наклали солому, а навколо обклали тюками з соломи. Бабаки виходили з хатинки погуляти у вольєр та їсти. Понад те, з тієї ж соломи вони собі поробили гнізда, де ховалися. Але в зимову сплячку не впадали.

Читати також:  Львів'ян запрошують на виготовлення стрітенської свічки

Попередні, більш сніжні та морозні зими, бабакам влаштовували солом’яні гнізда у приміщенні, де вони чемно спали. Цього ж року зими, на думку бабаків, – немає.

Водночас,  у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі планують провести свято закликання весни 15 лютого, на Стрітення. Тоді відбудеться символічний ритуал пробудження бабаків. І вже за їхньою поведінкою будуть визначати коли прийде весна.

Читати також:  Львів'ян запрошують на виготовлення стрітенської свічки

Нагадаємо, що харківського віщуна-бабака розбудили вже вчора. І він навіщував весну за шість тижнів.

Усі новини

Коментувати

135 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up