Двох львів’ян, які повернулися з Китаю, шпиталізували до інфекційної лікарні через нежить

У Львівській обласній  інфекційній лікарні зараз перебувають дві особи, які повернулися з Китаю, і у яких виявлено ознаки гострого респіраторного захворювання.

Про це сьогодні, під час брифінгу, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації  Андрій Васько.

За його словами, обидві ці особи не були в провінції Хубей, яка визнана джерелом спалаху коронавірусу.  Але їх все одно шпиталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні.

– Експрес-тести на грип виявились негативними. Інші проби аналізів надіслані до центру здоров’я  МОЗ України.  На сьогодні здоров’я обидвох цих осіб задовільне, – сказав Андрій Васько.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації стверджує, що їх мусили госпіталізувати, тому що цього вимагає відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України.

594 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up