спалили автомобіль

У Львові спалили автомобіль журналіста Радіо Свобода

Опівночі, 30 січня, у Львові, на вул. Кубійовича вчинено зухвалий підпал автомобіля Mitsubishi Colt, який належить журналістам Василеві та Галині Терещукам.

За словами сусіда подружжя Терещуків, який випадково став свідком злочину, невідомий чоловік із закритим обличчям помістив пакет із невідомою речовиною під щітки на лобовому склі автомобіля і підпалив його.

Свідок злочину крикнув із вікна до невідомого: “Ти що робиш? Хочеш всю вулицю спалити?”

“Ні, тільки цю машину”, – відповів зловмисник і вдався до втечі.

Читати також:  Слідчі озвучили версію про причину підпалу автомобіля журналістки Галини Терещук

Власники автомобіля і патрульні поліцейські, які швидко прибули на місце події, намагалися погасити вогонь підручними засобами, але безуспішно. Вогонь вдалося приборкати тільки рятувальникам.

Автомобіль був припаркований на вулиці навпроти вікон помешкання Терещуків. Поруч знаходилися авта їхніх сусідів. На щастя, вогонь не перекинувся на них.

Власники спаленого автомобіля – журналісти.

Галина Терещук, зокрема, багато років працює власним кореспондентом Радіо Свобода у Львівській області.

Читати також:  Слідчі озвучили версію про причину підпалу автомобіля журналістки Галини Терещук

Журналісти заявили поліції, що не ведуть жодного бізнесу, не мають ворожих стосунків чи побутових конфліктів з іншими особами. Спалення автомобіля вони пов’язують саме із професійною діяльністю.

“Ми журналісти. У нас є тільки наша робота. Це напад на нас і свободу слова в Україні”, – написав у соцмережі Василь Терещук.

265 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up