Крути 1918

Виконали поставлене завдання. В’ятрович спростував поширені міфи про героїв Крут

Депутат парламентської фракції партії “Європейська солідарність” Володимир В’ятрович розбив два популярних міфи про бій під Крутами.

Пост з викриттям В’ятрович опублікував на сторінці в Facebook. Зокрема, він спростував міф про те, що під Крутами “відбулася чергова поразка”.

“Насправді українські військові виконали поставлене перед ними завдання і затримали наступ переважаючих сил ворога. При цьому завдали йому значних втрат. Політичне керівництво скористалося затримкою більшовицького наступу на Київ і встигло підписати Брестський договір, який став міжнародним визнання УНР і підставою для отримання військової допомоги”, – зазначив В’ятрович.

Читати також:  Польща буде шукати могили своїх вояків у Львові

Також брехнею він назвав твердження про те, що “нещасних дітей послали на смерть”.

“Насправді серед 520 українських учасників бою крім юнаків (це не про вік, а про курсантів військових шкіл), були офіцери і солдати армії УНР (зокрема Вільного козацтва і Січових стрільців)”, – підкреслив В’ятрович.

“А що стосується “нещасних, яких послали” – такий підхід принижує героїв Крут (“Карпатської Січі”, УПА, Небесної сотні, нинішньої війни). Вони не були безвільними вівцями, які йшли на забій. Їх жертва – свідома, і в цьому її головна цінність”, – підсумував він.

Читати також:  Сьогодні в Україні відзначають 100-річчя бою під Крутами

Неправда про Крути:1. «Це чергова поразка». Насправді українські військові виконали поставлене перед ними завдання і…

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Вівторок, 28 січня 2020 р.

Нагадаємо, що 29 січня 1918 відбувся бій під Крутами. Тоді 600 українських студентів не тільки зупинили чотирьохтисячну армію більшовиків, а й сповільнили приєднання України до “червоної” Росії.

Сьогодні українці вшановують героїв Крут.

Ілюстрація: кадр із фільму “Крути 1918”.

423 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up