Школи Львова та області зачиняють на карантин. Але – не всі

Учням шкіл №№ 53 та 33 у Львові, які ще не занедужали на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, влаштують кількаденні канікули. Відзавтра і до понеділка ці школи зачинені на карантин.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Керівництво школи № 33 звернулось в управління освіти Львівської міської ради з листом про призупинення навчання, оскільки у школі сьогодні відсутні 44% дітей. У школі № 53 відсутні 33% дітей, школа також подала звернення про призупинення навчання. Ще в трьох школах відсутні від 22% до 33% учнів, але наразі навчання там не призупиняють.», – говориться в повідомленні.

Читати також:  79 шкіл Львова – на карантині

В інших школах Львова навчаються більш здоровіші діти. Тут відсоток тих, кого зачепили віруси, становить всього лише 9. Тому в цих школах продовжується навчання.

Водночас, у школах Дрогобича та Стебника Львівської області, також оголошено карантин до понеділка.  Таке рішення комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради прийняла через те, що у п’ятьох навчальних закладах захворіло на грип та ГРВІ понад 20-25 відсотків, що свідчить про перевищення епідемічного порогу.

Читати також:  З інфекційної лікарні виписують чотирьох осіб, бо у них звичайний грип
235 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up