СБУ вивезла з окупованої території “ексміністра ДНР”

Контррозвідка Служби безпеки України в ході спецоперації вивезла на територію, підконтрольну Києву, одного з колишніх “міністрів вугільної промисловості” терористичної організації “ДНР”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Чиновник” регулярно відвідував засідання “уряду ДНР” і брав активну участь у формуванні внутрішньої політики “ДНР”. (Щоб подивитися відео, проскрольте до кінця новини)

“Він, зокрема здійснював регулювання діяльності підприємств угольнодобивающей промисловості і розподіл енергетичних ресурсів на тимчасово окупованих територіях Донецької області. Після відсторонення від посади зловмисник почав в “ДНР” власний бізнес, намагався дистанціюватися від роботи в “уряді” псевдореспублікі і розмірковував над поверненням на підконтрольну українській владі територію”, – відзначили в спецслужбі.

Читати також:  СБУ затримала директора інформагенції "РИА Новости Украина"

Після виведення з “ДНР” він офіційно оформив відповідну заяву в СБУ, де повідомив про участь у функціонуванні незаконно сформованих на окупованих територіях “органів влади”.

“Чоловік надав докладні свідчення про конкретні факти безпосередньої причетності РФ до процесу окупації окремих районів Донеччини. “Ексміністр” також заявив про причетність держслужбовців РФ, що знаходяться на окупованих територіях Донецької області як “радників” в організації злочинних схем по розкраданню бюджетних коштів РФ, виділених для функціонування об’єктів вугільно-промислового комплексу псевдореспубліки”, – відзначили в СБУ.

Читати також:  У цьому році загинули 65 журналістів через свою професійну діяльність
177 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up