Грип та ГРВІ вклали до ліжок 10 тисяч мешканців Львівської області

Протягом минулого тижня у Львові та області на гострі респіраторні  інфекції занедужало майже 10 тисяч осіб. Це на півтори тисячі більше, ніж позаминулого тижня.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

З них, за даними медиків, вірус уразив понад п’ять тисяч дітей.

У Львові за цей же період захворіло відповідно 2599 осіб  Протягом тижня госпіталізовано з діагнозом  ГРВІ в інфекційні стаціонари області 190 осіб, у тому числі 136 дітей віком до 17 років.

З початку  епідемічного сезону вірусологічною лабораторією ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України”  при лабораторному досліджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) зразків матеріалу від 132 пацієнтів, які підлягають визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ) та з тяжкими гострими респіраторними інфекціями (ТГРІ)  визначено у 13 зразках віруси грипу А, в т.ч.  А (H1N1 pm09) – 12 випадків, А(Н3N2) – 1 випадок   та віруси грипу В – 1 випадок.

За даними Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області хворих побільшало через те, що у школярів та студентів закінчилися канікули і вони повернулися до навчання.

В Україні спочатку епідсезону зареєстровано 11 летальних випадків, підтверджених методом ПЛР.

449 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up