китай

У Китаї дизенфікують весь транспорт

У Китаї влада вживає заходів щодо надзвичайної ситуації у зв’язку з виявленням та негайною ізоляцією підозрюваних випадків смертельного вірусу. Зокрема, посилено контроль пасажирів у громадському транспорті.

Про це повідомляє AFP.

“Китай вживає загальнодержавних заходів щодо виявлення та негайної ізоляції підозрюваних випадків смертельного вірусу у громадському транспорті, оскільки кількість загиблих та кількість пацієнтів збільшується”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  Українців, які повернулися сьогодні з-за кордону, занесли у спецреєстр

Провінція Хубей, де знаходиться епіцентр вірусу – місто Ухань, першою оголосила найвищий рівень реагування. Потім про аналогічні заходи оголосили міста центрального підпорядкування Пекін, Шанхай, Чунцин та Тяньцзінь.

Надзвичайні заходи передбачають дезінфекцію поїздів, літаків та автобусів, включаючи перевірки в аеропортах, залізничних станціях, автовокзалах та портах.

Персонал, який обслуговує пасажирів, повинен носити захисні маски. Заходи поширюються на всі провінції та регіони. 

Читати також:  Ще у двох пацієнтів на Львівщині не підтвердили коронавірус

Як повідомлялося, у Китаї 1 тисяча 287 осіб уже інфіковані коронавірусом, при цьому 41 випадок мав летальний результат. Вірус був підтверджений у сусідніх з Китаєм країнах – Таїланді, Непалі, Південній Кореї, Японії, Тайвані, РФ, В’єтнамі, а також у США та Франції.

Фото: АА.

223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up