Яна Дугарь

Справа Шеремета: Яні Дугарь пом’якшили запобіжний захід

У п’ятницю, 24 січня підозрювану у вбивстві журналіста Павла Шеремата Яну Дугарь відправили під нічний домашній арешт.

Таким чином, Печерський районний суд змінив цілодобовий домашній арешт на нічний з 20:00 до 7:00.

Відзначається, що на суді адвокати просидь суд змінити Дугарь цілодобовий домашній арешт на особисте зобов’язання. Підсудна говорила, що їй потрібно продовжити військову службу і навчання. Вона є студенткою Львівського державного університету фізичної культури.

Також адвокат Дугарь Віталій Коломієць стверджував, що знімки, які були зроблені камерами відеоспостереження в районі проживання Шеремета, не можуть бути об’єктивними, передають “Українські новини”.

Зокрема, Коломієць зачитав висновок експертизи, де значиться, що окремі ознаки невербальної поведінки частково збігаються, а окремі ознаки – не збігаються зовсім.

Сторона захисту підкреслила, неможливо встановити особу виключно шляхом візуального співвідношення зовнішності. За підсумком суддя Роман Новак прийняв рішення приєднати рецензію експерта до матеріалів справи.

При цьому прокурор стверджував, що Дугарь може покинути країну, так як у неї чоловік з Іраку. Сторона звинувачення наполягала на цілодобовому домашній арешт, адже Дугарь неодноразово самовільно покидала військову службу. На що адвокати відповідали, що їх підзахисна не притягувалась до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, 13 грудня Печерський районний суд Києва відправив Яну Дугарь під домашній арешт.

452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up