шахтарі

Шахтарі у Львові припинили голодування

Після трьох діб голодування профспілкові лідери шахт Львівщини призупинили акцію голодування  у будівлі Львівської обласної держадміністрації. Але обіцяють відновити її, якщо до 1 лютого влада не виконає своїх обіцянок щодо виплати заборгованої зарплати.

Про це повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

За його словами, вчора перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський пообіцяв шахтарям влаштувати зустріч з прем’єр-міністром України. А також простежити аби ПАТ «Центренерго» щоденно переказувало на рахунки ДП «Львіввугілля» щонайменше 10 млн грн за відвантажене вугілля до повної сплати заборгованих 168 млн грн. Крім того Калуська ТЕС, яка заборгувала 19 млн. гривень,  повинна щодня сплачувати ДП «Львіввугілля» не менше 1 млн грн . І уряд зобов’язався до кінця місяця надати ДП «Львіввугілля» держпідтримку.

Якщо всі ці домовленості будуть порушені, то з 1 лютого шахтарі готові повернутися до протестних заходів.

Так, сьогодні гірники другої зміни шахти «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» мали намір залишитися у вибої і не виходити назовні, аж допоки не отримають зароблених коштів.

Крім того, шахтарі обіцяли щодня перекривати міжнародні автотраси, поки їх не почують.

377 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up