шахтарі пікет

Шахтарі Львівщини обіцяють перекривати автотрасу в Рава-Руській щодня, допоки не отримають заборгованої зарплати

Сьогодні 50 шахтарів, які належать до Незалежної профспілки гірників України, перекрили міжнародну автотрасу в районі села Добросин Львівської області. Таким чином вони вимагають виплатити їм заборговану зарплату.

Про це повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Також, за його словами, вже третю добу у приміщенні Львівської обласної держадміністрації голодують четверо представників шахтарів: очільниця Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда, шахти «Лісова» Мирослава Кафтан, голова ППО НПГУ шахти «Межирічанська» Василь Лесняка, голова ППО НПГУ шахти «Степова» Василь Семканич та голова ППО НПГУ шахти «Червоноградська» Валерій Бабій.

До цих заходів гірників змушені вдатися, аби домогтися виплат їм заборгованої зарплати за листопад, грудень та частково за жовтень 2019 року.  Станом на 16 січня заборгованість сягає понад 300 мільйонів гривень.

В уряді обіцяють виплатити шахтарям заборгованість. І навіть почали щодня скеровувати на рахунки ДП «Львіввугілля» по 16-18 відсотків від потрібної суми. На що шахтарі заявляють, що такими темпами їм погашатимуть заборгованість до осені. І попереджають, що не вступляться, допоки не отримають всіх грошей. Тому перекриватимуть автотрасу щодня на кілька годин.

Нагадаємо, як повідомляла ІА Syla.news, позавчора представники шахт відмовилися вийти з приміщення ЛОДА та оголосили голодування.

Остання обіцянка влади щодо погашення заборгованості прозвучала у листопаді минулого року, коли до Львова терміново прибув Олексій Гончарук, зустрівся з гірняками та пообіцяв виплатити гроші. Тоді шахтарі відмовилися від свого наміру пікетувати.

Водночас, як заявила очільниця прокуратури Львівської області Ірина Діденко, керівники шахт використовували підлеглих для власного збагачення. А донька директора однієї з шахт ДП “Львіввугілля” щомісяця протягом семи місяців отримувала зарплату близько 30 тисяч гривень, хоча жодного дня на роботі не була.

Фото зі сторінки у соцмережі голови ППО НПГУ шахти «Степова» Василя Семканича.

453 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up