краківець. палять шини

На Краківці контрабандисти палять шини

На пункті пропуску «Краковець» сьогодні горіли шини. А сам пункт деякий час не працював.

Про це повідомляє Галицька митниця Держмитслужби України.

За їхніми даними, провокації влаштували громадяни, які перевозили до Україну нерозмитнений товар.

Провокації перейшли в порушення громадського порядку

Провокації перейшли в порушення громадського порядкуІсторія з Краківцем продовжується. Зараз громадяни, які везли товари під "норму" перейшли до паління шин та перекрили кордон. В такий спосіб вони намагаються прорватись в Україну з товаром без розмитнення. Позиція Галицької митниці в цій ситуації проста і зрозуміла: потрібно забути про бізнес на контрабанді і здійнювати розмитнення товарів з дотриманням вимого митного законодавства. Пройшла доба, але жодне авто з контрабандним товаром не покинуло пункт пропуску.Правову оцінку діям паліїв мають надати правоохоронні органи. Переконані – переможе Закон.

Опубліковано Галицька митниця Держмитслужби Четвер, 23 січня 2020 р.

«Зараз громадяни, які везли товари під “норму” перейшли до паління шин та перекрили кордон. В такий спосіб вони намагаються прорватись в Україну з товаром без розмитнення. Позиція Галицької митниці в цій ситуації проста і зрозуміла: потрібно забути про бізнес на контрабанді і здійснювати розмитнення товарів з дотриманням вимого митного законодавства. Пройшла доба, але жодне авто з контрабандним товаром не покинуло пункт пропуску.», – говориться в повідомленні.

Читати також:  З України в Польщу везуть медичні маски

Нагадаємо, як вже повідомляла ІА Syla.news, минулої ночі галицькі митники спіймали півсотні контрабандистів.

278 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up