Депутати ЛМР вимагають скасувати підвищені тарифи за проїзд в електротранспорті

Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутати семи фракцій висунули вимогу скасувати тарифи за проїзд у міському електротранспорті, які підвищили з 15 січня.

Відповідна заява є у розпорядженні ІА Syla.news.

У заяві говориться, що мешканцям Львова обіцяли підвищити проїзд в електротранспорті тільки після того, як буде введено електронний квиток, проведуть облік пасажиропотоку та облаштують зупинки пунктами продажу квитків. Але нічого з цього не зроблено.

«Позиція депутатів ЛМР – однозначна. Сьогодні для жителів міста не є обґрунтованою вартість ані 5, ані 7 гривень. Тому жодне підвищення тарифів недоцільне, доки не відбудеться запровадження електронного квитка. Тільки за таких умов можливий чіткий облік руху коштів, пасажиропотоку, безпека громадського транспорту та безліч інших переваг.  Тому ми вимагаємо скасувати підняття ціни на проїзд в електротранспорті міста Львова та знизити тарифи до попередньої вартості», – говориться у зверненні.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, з 15 січня у Львові підвищено тарифи за проїзд у трамваях та тролейбусах.

396 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up