В Україні панує гібридний режим демократії

В Україні панує гібридний режим демократії – The Economist

Видання The Economist опублікувало свій щорічний рейтинг індексу демократії за підсумками 2019 року, в якому Україна посіла 78 місце. У 2018 році країна перебувала на 84 місці.

Зазначена позиція України в рейтингу відносить її до країн з так званим “гібридним режимом” – всього вдалося набрати 5,9 балів з 10.

Стан демократії визначається за чотирма критеріями, серед яких участь у виборах, політичний процес і плюралізм, політична культура та функціонування уряду. В Україні функціонування уряду виявилася найслабшою категорією – 2,71 бали.

У новому рейтингу сусідами України стали Північна Македонія, Албанія та Бангладеш.

Сам індекс демократії визначається на основі відповідей на 60 питань, кожне з яких має два або три варіанти відповіді. Самі питання розділені на наступні категорії: вільні національні вибори в країні; безпека виборців; вплив іноземних держав на уряд; можливості державних службовців для здійснення політики.

У результаті, якщо індекс демократії для країни становить 8-10 балів, то це країна з повноцінною демократією; при індексі демократії від 6 до 7,9 балів демократія в країні вважається неповною; 4-5,9 балів – в країні панує гібридний режим; менше 4 балів – авторитарний режим в країні.

578 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up