Шахтарі Львівщини перекриють міжнародну автотрасу

Завтра, 23 січня, з 10.00 до 13.00 шахтарі ДП «Львіввугілля» мають намір перекрити автотрасу Рава-Руська (в районі с.Добросин) , якщо сьогодні не отримають заборговану заробітну плату за листопад, грудень та частково за жовтень 2019 року.

Про це повідомляє голова конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Також, за його словами, у приміщенні Львівської обласної держадміністрації продовжують акцію голодування очільниця Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Мирослава Кафтан (шахта «Лісова»), голова ППО НПГУ шахти «Межирічанська» Василь Лесняк, голова ППО НПГУ шахти «Степова» Василь Семканич та голова ППО НПГУ шахти «Червоноградська»  Валерій Бабій.

Зараз у ЛОДА проходить селекторна нарада за участю чиновників обладміністрації та шахтарів з прем’єр-міністром України. Готуються листи з вимогами протестувальників до президента та уряду.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, станом на 16.01 заборгованість з зарплати перед ДП Львіввугілля складає 317,79 млн грн. Вчора представники шахт відмовилися вийти з приміщення ЛОДА та оголосили голодування.

Остання обіцянка влади щодо погашення заборгованості прозвучала у листопаді минулого року, коли до Львова терміново прибув Олексій Гончарук, зустрівся з гірняками та пообіцяв виплатити гроші. Тоді шахтарі відмовилися від свого наміру пікетувати.

Водночас, як заявила очільниця прокуратури Львівської області Ірина Діденко, керівники шахт використовували підлеглих для власного збагачення. А донька директора однієї з шахт ДП “Львіввугілля” щомісяця протягом семи місяців отримувала зарплату близько 30 тисяч гривень, хоча жодного дня на роботі не була.

408 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up