Львівський суд передав НБУ майно Коломойського на суму 100 млн грн.

Суд задовольнив позов Національного банку України і постановив стягнути нерухомість компанії олігарха, колишнього власника «ПриватБанку» Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідне рішення виніс Господарський суд Львівської області. Нацбанк у своєму позові вимагав стягнути нерухомість компанії «Дніпрометалсервіс», яка була надана як застава.

Йдеться про нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв. м. Його вартість становить понад 100 млн грн.

«Дніпрометалсервіс» у 2014 році надав НБУ в заставу зазначене приміщення в якості забезпечення кредиту рефінансування, який був наданий «ПриватБанку» ще до націоналізації. Однак компанія не виконала взятих на себе зобов’язань поручителя фінустанови, тому центробанк у травні 2018 року подав у суд на «Дніпрометалсервіс».

Львівський суд у повному обсязі задовольнив позов 16 січня 2020 року.

Додамо, що в 2018 році НБУ подав 148 позовів проти ексвласника «ПриватБанку» Ігоря Коломойського і 32 пов’язаних з ним компаній, які виступали майновими поручителями. На сьогодні суди вже ухвалили 24 рішення на користь Нацбанку на суму 1,36 млрд грн.

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up