Захворюваність на грип зростає

Протягом минулого тижня у Львові та області на гострі респіраторні  інфекції занедужало 7958 осіб, що на 2194  випадки  більше, ніж попереднього.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

У  Львові за цей же період вірус вклав до ліжка 2109 осіб, що на 624 випадки більше, ніж попереднього. З них майже половина – діти.

До лікарень з діагнозом  ГРВІ в інфекційні стаціонари області шпиталізовано 155 осіб, у тому числі 109 дітей віком до 17 років.

З початку  епідемічного сезону вірусологічною лабораторією ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України”  при лабораторному досліджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) зразків матеріалу від пацієнтів, які підлягають визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ) та з тяжкими гострими респіраторними інфекціями (ТГРІ)  визначено у 7 зразках вірус грипу А, в т.ч. 1 випадок – А(Н3N2), 1 випадок – А(Н1), 5 випадків – А (H1N1 pm09)  та 1 випадок – грип В.

414 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up