пікет в аеропорту Львів

У Львові пікетують аеропорт

Кілька сотень працівників рівненського льонокомбінату організовано приїхали до Львова на акції протесту. Вони мають намір висловити своє невдоволення працівникам Західного управління Держприкордонслужби, які відмовили у в’їзді в Україну  чотирьом громадянам Республіки Туреччина, які, нібито, прибули до нашої країни на запрошення цього підприємства.

Про це повідомив власник рівненського льонокомбінату Олег Червонюк.

Пікет відбувся у приміщенні аеропорту “Львів”.

Як пояснили ІА Syla.news у Західному управлінні Державної прикордонної служби України,  13 січня авіарейсом «Стамбул-Львів» до України прилетіли чотири громадяни Республіки Туреччина. Вони повідомили, що прибули для працевлаштування, але жодної інформації про роботодавця, запрошення чи іншого документу від нього – не надали. Крім того, вони не мали підтвердження про бронювання житла та зворотного квитка, а рівень фінансового забезпечення на час перебування в Україні не відповідав визначеному законодавством. Вказали лише номер мобільного телефону «зустрічаючої особи», за яким відповів інший громадянин Туреччини, що на той момент не був в аеропорту. Чоловік вказав ще один номер телефону, за яким мали прояснити ситуацію, але номер виявився недійсним.

Читати також:  У Львові повідомили про замінування аеропорту

Отож, прикордонники, відповідно до ст. ст. 8, 14 Закону України «Про прикордонний контроль», прийняли рішення відмовити громадянам Туреччини в перетині державного кордону України. Всіх їх відправили додому коштом авіакомпанії.

Вже коли вищезгадані особи відлетіли, в аеропорт приїхали представники рівненського льонокомбінату з потрібними документами, про які вони не подбали заздалегідь, і вимагали скасувати рішення про депортацію.

Читати також:  Аеропорт “Львів” відновлює роботу старого терміналу

Також у Західному управлінні Державної прикордонної служби України запевнили, що готові впустити вищезгаданих громадян Туреччини, як тільки вони матимуть всі необхідні документи на руках.

Натомість представники рівненського льонокомбінату звинувачують прикордонників у спробах отримання хабарів. І стверджують, що приїхали до Львова аби висловити свою позицію проти свавілля Держприкордонслужби.

За офіційною інформацією, пікетувальники не заважали роботі аеропорту, під час акції протесту він  працював у штатному режимі.

Фото зі сторінки у соцмережі Ігоря Зінкевича.

678 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up