Борейко

У львівській прокуратурі з’явилася вакансія заступника прокурора

Галину Борейко, племінницю колишнього депутата Львівської обласної ради  та начальника управління «К» СБУ генерал-лейтенанта Василя Пісного, звільнили з посади заступниці прокурора Львівщини «у зв’язку із неналежним виконанням посадових обов’язків».

Ксерокопія наказу, підписаного сьогодні, 20 січня 2020 року генпрокурором України Русланом Рябошапкою є у розпорядженні ІА Syla.news.

«Звільнити Борейко Галину Дмитрівну з посади заступника прокурора Львівської області у зв’язку з неналежним виконанням посадових обов’язків, установлених для відповідної адміністративної посади (пункт 3 частини першої статті 41 Закону України «Про прокуратуру», – йдеться у наказі.

Читати також:  На Львівщині затримали власників нелегальних казино

Нагадаємо, Галина Борейко була призначена на з посаду заступниці прокурора Львівщини у червні 2016 року.  Попри те, що вона у конкурсі серед претендентів на цю посаду зайняла всього 22 місце, її все одно призначили. Подейкують, що до призначення причетний її дядько, Василь Пісний.  

Нагадаємо, як вже повідомляла ІА Syla.news, очільниця Львівський прокуратури Ірина Діденко анонсувала масові звільнення підлеглих.

Читати також:  Львів'янину, який грабував магазин з гранатою, повідомлено про підозру
567 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up