Маркіян Мальський

Маркіян Мальський очолить західноукраїнський офіс компанії Arzinger

Колишній очільник Львівської області повертається до складу партнерів Arzinger та очолить Західноукраїнський офіс компанії.

Про це говориться в повідомленні на сайті компанії.

«Як юрист, який спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах, він також буде співголовою практики міжнародного вирішення спорів та арбітражу. До цього часу Маркіян брав участь у розгляді спорів за регламентами: International Centre of Settlement of Investment Disputes (ICSID), International Chamber of Commerce (ICC), The Arbitration Institute of the Stockholm Chamber of Commerce (SCC), The United Nations Commission on International Trade Law (UNCITRAL), The London Court of International Arbitration (LCIA), The International Commercial Arbitration Court at the Ukrainian CCI (ICAC). Всього був залучений до врегулювання більше 300 спорів; був включений у список рекомендованих арбітрів в ряді міжнародних арбітражних інституцій (The International Commercial Arbitration Court at the Ukrainian CCI (ICAC), The Vienna International Arbitral Centre (VIAC), The Milan Chamber of Arbitration (CAM), Chisinau International Court of Commercial Arbitration (CACIC), The Riga International Commercial Arbitration Court (RICAC), China International Economic and Trade Arbitration Commission (CIETAC), The Kuala Lumpur Regional Centre for Arbitration (KLRCA) та ін.).

Читати також:  Начальник поліції Львівщини Віконський відмовився йти у відставку

Професійний рівень та досягнення Маркіяна Мальського визнані міжнародними рейтингами Chambers Global (2017-2019), Chambers Europe (2013-2019), Best Lawyers (2013-2020), The Legal 500 (2018-2019), та національними рейтингами Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients (2012-2018). Протягом 9 років Західноукраїнскький офіс Arzinger, головою якого він був, посідав перше місце серед регіональних офісів у національному рейтингу 50 Leading Law Firms of Ukraine (2010-2019).», – говориться в повідомленні.

Сам Маркіян Мальський прокоментував своє нове призначення так:

«Радий повернутися до практичної юридичної діяльності, адже однозначно пов’язую свій професійний розвиток виключно із нею. Із задоволенням приєднуюсь до складу партнерів Arzinger, в якій пропрацював більше 10 років до цього, а також – до команди, у створенні якої брав участь до своєї роботи на посаді Голови Львівської обласної державної адміністрації. Державна служба дає шанс юристам віддячити державі за надані нею можливості та втілити подальші реформи для покращення якості життя громадян, однак в приватній практиці вдається більш оперативно сприяти своїм клієнтам у вирішенні різного роду завдань.»

Читати також:  Голова ЛОДА попросив Віконського звільнитися з посади начальника поліції за власним бажанням

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news,  Маркіян Мальський очолив Львівську обласну адміністрацію 6 липня 2019 року. Президент Зеленський, буцім, обрав його кандидатуру після публічного обговорення і голосування у соцмережі. А 24 грудня Мальського звільнили в прямому ефірі, згідно поданої ним заяви. Хоча Володимир Зеленський причиною звільнення назвав відсутність реальних результатів роботи. Сам звільнений очільник Львівської області повідомив, що повертається до адвокатської практики, наукової та дипломатичної діяльності. І перерахував чим він займався протягом півроку як голова обласної держадміністрації. Водночас, експерти заявили, що Маркіян Мальський – це чужорідне тіло для Офісу президента через свій високий рівень самостійності. То ж його звільнення – очікуване.

677 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up