Юлія Тимошенко

Тимошенко назвала Зеленського і його партію “збродом, який прийшов до влади”

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила про початок процесу “ліквідації” України. Своє твердження політик пообіцяла проілюструвати “конкретними фактами”.

Таке висловлювання прозвучало в інтерв’ю телеканалу ZIK.

Тимошенко переконана, що Україна після здобуття незалежності відразу потрапила під вплив і стала “об’єктом, який всі використовують, як хочуть”.

“Зараз моя робота і завдання – на конкретних фактах, цифрах пояснити, що почався процес ліквідації”, – заявила політик.

Читати також:  Державний суфлер. Богдан пояснив, що нашіптує Зеленському на вухо

Вона переконана, що влада “повинна визнати, що період незалежності України був втрачений, а власний інтелект, наука, розум і національні інтереси замінені порадами ззовні”.

Тимошенко також зробила різкі заяви на адресу представників чинної влади. Вона назвала Гончарука, Зеленського і його партію “збродом, які прийшли до влади” . За її словами, оприлюднені в мережі розмови нібито прем’єра Олексія Гончарука та інших чиновників “відкривають очі українському суспільству”.

Читати також:  Зеленський про російську атаку на Донбасі: Ми наближаємося до миру

Політик вважає, що президент і прем’єр неодноразово продемонстрували свою некомпетентність і визнали її на скандальних аудіозаписах, де Гончарук нібито називає себе “профаном в економіці”.

Усі новини

Коментувати

127 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up