Бабак

Комітет ВР підтримав звільнення Бабак та назвав її наступника

У п’ятницю, 15 січня, у Верховній Раді підтримали відставку міністерки розвитку громад і територій Олени Бабак.

Рішення ухвалили на комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. За звільнення проголосував 21 член комітету.

“Рекомендувати Верховній Раді України … звільнити Бабак Олену Валеріївну з посади міністра розвитку громад і територій України. Доручити народним депутатам, членам комітету … розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністра розвитку громад і територій України. Рекомендувати Верховній Раді України проект постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністра розвитку громад і територій України прийняти в цілому”, – повідомив голова комітету Андрій Клочко.

Читати також:  Вода для Криму: Влада хоче виконати вимогу Путіна - журналіст

Відзначимо, що самої Бабак на засіданні не було. При цьому частина членів комітету наполягала, щоб в подальшому подібні рішення приймалися за участю посадових осіб, питання про відставку яких приймаються.

Також комітет запропонував призначити Дениса Шмигаль на посаду віце-прем’єр-міністра України – міністра розвитку громад і територій України.

“Рекомендувати Верховній Раді України призначати Шмигаля Дениса Анатолійовича віце-прем’єр-міністром – міністром розвитку громад і територій України. Доручити народним депутатам, членам комітету… розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проєкт постанови про призначення Шмигаля Дениса Анатолійовича на посаду віце-прем’єр-міністра – міністра розвитку громад і територій України. Рекомендувати Верховній Раді України проєкт постанови прийняти в цілому”, – сказав голова комітету Андрій Клочко.

Читати також:  У Раді розглянуть питання про звільнення міністерки Альони Бабак

Голосування з цього приводу має відбутися на засідання парламенту 17 січня.

Сам Шмигаль був присутній на засіданні та відповів на низку питань членів комітету.

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року в Львові. Кандидат економічних наук. Був директором ДТЕК Бурштинська ТЕС, заступником генерального директора ПАТ «ДТЕК Західенерго».

1 серпня Президент України Володимир Зеленський призначив Шмигаля головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

263 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up