В Україні легалізують гральний бізнес. Рада підтримала відповідний законопроєкт

Монобільшість Верховної Ради в четвер, 16 січня, в першому повторному читанні підтримала законопроєкт №2285-д щодо легалізації грального бізнесу.

Документ “Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор” за основу підтримали 260 народних депутатів. Про це свідчить офіційний сайт парламенту.

Законопроєкт №2285-д вводить жорсткі норми за рекламу азартних ігор, кримінальну відповідальність за проведення азартних ігор без ліцензії, обмеження на розташування гральних закладів на вулицях. Таким чином, зали гральних автоматів будуть лише в готелях категорії 3, 4, 5 зірок.

Документ передбачає комплексне регулювання ринку азартних ігор, зокрема запроваджується:

система ліцензування діяльності у сфері азартних ігор;

Читати також:  Кожному готелю - гральні автомати. Уряд схвалив законопроєкт про гральний бізнес

розмір плати за ліцензії залежатиме від виду гри, кількості грального обладнання та розташування грального бізнесу;

жорсткі вимоги до фінансового стану організаторів азартних ігор з метою гарантування виплат виграшів.

Законодавча ініціатива пропонує штрафувати від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів за прийняття ставок від особи, що не досягла 18 років.

Одночасно з цим створюються обмеження щодо діяльності операторів, які не зареєстровані в Україні та не мають відповідної ліценції. Зокрема:

участь в організованій без ліцензії азартній грі тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 30 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

Читати також:  На Львівщині затримали власників нелегальних казино

організація та проведення азартних ігор без ліцензії карається позбавленням воля на строк від 5 до 8 років з конфіскацією грального обладнання та приміщень;

ті самі дії вчинені особою, раніше судимою за відповідний злочин, караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією грального обладнання та приміщень;

передбачається покарання для працівників правоохоронного органу у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років за бездіяльність щодо незаконних азартних ігор.

Автори законопроєкту №2285-д наголошують, що документ посилить фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері грального бізнесу.

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up