Гончарук

Гончарук відреагував на скандальні “плівки”

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вперше відреагував на скандальні “плівки”, на яких, імовірно, урядовці обговорювали проблеми української економіки та їх розуміння Зеленським.

Він заявив, що проти команди президента і уряду ведеться сильна робота. “Працюють багато людей, яким хотілося б, щоб у нас нічого не вийшло”, – заявив Гончарук у Facebook.

Прем’єр заявив, що його не залякати, а тому уряд продовжить боротися з корупцією і “перекривати потоки”, “перезавантажувати країну”, щоб в Україні не залишилося схем і “договорняків”.

Гончарук прозвітував про успіхи в економіці. За його словами, обмінний курс гривні зміцнився, а накопичення міжнародних резервів збільшилися до 7-річного максимуму, склавши $25 млрд. Також він повідомив, що приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до $2,5 млрд, а інфляція знизилася до 4,1% .

“Якщо це не хороші новини для країни, то я повний “профан” в економіці!”, – заявив Гончарук.

Раніше ми повідомляли про те, що в Мережу виклали записи розмов Гончарука із урядовцями.

696 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up