російська агресія

Майже чверть росіян допускають відкритий напад на Україну

Майже чверть росіян (23%) допустили, що їх країна у 2020 році може почати війну з однією із країн по сусідству. Ще 14% громадян країни-агресора готові до військового конфлікту із США і НАТО.

Про це свідчать результати опитування російського “Левада-Центру”, проведеного в кінці 2019 року.

Крім того, 13% респондентів не виключили державного перевороту в їхній країні в новому році, 45% допускають масові заворушення і протести населення, 22% – зіткнення на національному грунті.

На показову статистику, яка свідчить про агресивний настрій російського суспільства, відреагував у своєму відеоблозі на YouTube український журналіст Роман Цимбалюк. За його словами, це є сигналом для України про те, що їй потрібно прискорити роботу з наближення до членства в НАТО.

Читати також:  Львівський політолог пояснив, чому Зеленський жодного разу не назвав Росію агресором (відео)

“Чверть допускає конфлікт з однією із сусідніх країн. Навряд чи мова йде про Китай. І якщо порівнювати військові потенціали Росії з її сусідами, то фактично я розглядаю цю відповідь як те, що чверть населення Росії допускає російське вторгнення в сусідні держави. Зрозуміло, що за винятком Китаю. Тому що там, може, ядерних ракет поменше, але вони є. Китайську армію не варто скидати з рахунків”, – поділився він своїми побоюваннями.

Читати також:  Трьох політиків з Росії не пропустили в Україну

“Ще 14% росіян вважають, що можлива війна із США і НАТО. Це наочна демонстрація того, що варто все-таки активніше займатися вступом в НАТО. Тому що якщо людей з міркуваннями про те, що війна із сусідами можлива, в Росії чверть, то якщо ти вже член НАТО – охочих повоювати на 10% менше. Адже США і НАТО – це сила. А з сильними вони змагатися не будуть”, – зробив висновок Цимбалюк.

413 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up