100 тис. і більше щомісяця: Депутатам підвищили зарплату

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив що депутатам не підвищували зарплати до 100 тисяч гривень. Однак інформація спікера не відповідає дійсності.

Зокрема, колишній віцепрем’єр-міністр і ексміністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що народні депутати в питаннях матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюються до членів Кабінету міністрів.

Про це він написав на Facebook.

За його словами, матеріальне забезпечення парламентаря встановлюється двома нормативними актами: законом “Про статус народного депутата України” і постановою ВРУ “Про фінансове забезпечення народних депутатів України”.

Читати також:  КМУ суттєво підвищив зарплати держслужбовцям

“Чітко і однозначно написано: народний депутат в питаннях матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюється до членів Кабінету міністрів. І всі зарплатні складові також тотожні із зарплатами членів уряду!” – наголосив Розенко.

“Або закони поміняйте, або приведіть зарплати членів уряду до зарплат в 40-45 тисяч, про які ви говорите останній день! І звичайно, що жоден з нардепів чомусь не згадує, що окрім зарплати він отримує додатково ще одну виплату так звану допомогу “для здійснення депутатської діяльності”, – додав він.

Читати також:  Зарплати українських міністрів перевищили доходи польських урядовців

За словами ексміністра соціальної політики, ця виплата вважається другою депутатською зарплатою, бо:

депутат отримує її готівкою на руки;

депутат жодним чином не звітує за використання цих коштів;

зобов‘язаний декларувати ці кошти як власний дохід.

ДРУГА СЕРІЯ☝️☝️☝️ПРО ЗАРПЛАТИ ТОП-ЧИНОВНИКІВ І ДЕПУТАТІВ 2.0‼️‼️Отже…. Після двох днів мовчання… Після невдалих…

Опубліковано Павлом Розенком Середа, 15 січня 2020 р.

Раніше стало відомо, що з 1 січня 2020 року депутатам Верховної Ради і працівникам міністерств збільшили зарплату від 2 до 5 разів, порівнюючи з 2019 роком.

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up