артилерія РФ

Росія перекидає на Донбас важку артилерію

На Донбасі зафіксовано перекидання важкої артилерії з території Російської Федерації. Так, окупанти масово везуть на схід України гаубиці, системи “Гіацинт” та іншу військову техніку.

Про це йдеться у новому зведенні на сайті “Інформаційного спротиву” за період з 31 грудня по 13 січня.

“У районі населеного пункту Кришталевий фіксувалося переміщення до 12 одиниць 152-мм гаубиць типу 2А65 “Мста-Б” і до восьми одиниць 152-мм гармат 2А36 “Гіацинт-Б”. У районі Старобешевого зафіксовано переміщення трьох одиниць БТР-70/80 і двох “Уралів” армійського типу в південно-західному напрямку. В районі населеного пункту Білий фіксувався протягом двох діб активний рух автотранспорту армійського типу в напрямку до Білоріченська і до Ювілейного”, – відзначається в повідомленні.

Крім того, з 10 по 13 січня на полігоні “Центральний” окупанти запланували проведення занять з бойової підготовки з особовим складом танкових і мінометних підрозділів 1 і 2 АК ВС РФ. Вони відпрацюють питання спільного застосування танкових і артилерійсько-мінометних підрозділів в наступальному і оборонному видах бою.

Про посилену підготовку росіян до загострення на фронті свідчить і те, що військовослужбовці Таманської мотострілецької дивізії гвардійської танкової армії Західного військового округу в Московській області були підняті по тривозі.

Як повідомляється на сайті Міноборони Росії, після отримання команди про приведення з’єднання в підвищену ступінь бойової готовності його бійці організовано отримали зброю, а техніку, що знаходиться на тимчасовому зберіганні, ввели в дію.

Таманську дивізію підняли по тривозі
Таманську дивізію підняли по тривозі

“Після виконання дій бойової готовності військовослужбовці висунулися на техніці в вихідний район на залізничну станцію для виконання нормативів з практичного навантаження її на ешелони. Протягом восьми годин два ешелони були повністю завантажені бойовими машинами піхоти БМП-2, гаубичними самохідними артилерійськими установками “Мста-С”, інженерними машинами розгородження ІМР-3М, бронетранспортерами БТР-80″, – йдеться у повідомленні відомства окупантів.

570 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up