Львів хоче поглинути 20 населених пунктів навколо себе

Львівська міська рада звернулася до Голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України Андрія Клочка, міністра розвитку територій та громад України Альони Бабак, а також в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Василя Лозинського із пропозицією об’єднання Львова із 20 сусідніми містами та селами.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

На думку чиновників міськради, для нормального розвитку Львову бракує 20 міст та сіл. А саме: м. Винники, смт Брюховичі, смт Рудне, м. Дубляни, с. Малі Підліски, с. Ситихів, с.Малехів, с.Великі Грибовичі, с.Збиранка, с.Малі Грибовичі, с.Гряда, с.Воля-Гомулецька,с.Зашків, с.Завадів, с.Зарудці, с.Бірки, с.Рокитне, с.Рясне-Руська, с.Підрясне, с.Паланки, с.Конопниця, с. Суховоля, с. Оброшине, с.Пришляки, с.Сокільники, с. Годовиця, с.Басівка, с.Лисиничі, с.Підбірці, с. Зубра, с. Зимна Вода, с. Лапаївка, с. Холодновідка, с. Скнилів,  с. Муроване, с. Сороки-Львівські, с. Гамаліївка, с. Кам’янопіль, та с. Ямпіль.

Читати також:  Виборча реформа: чи відкриють списки і що це дасть? (Коментарі)

Однак, деякі з цих сіл уже входять до об’єднаних територіальних громад, які успішно працюють.

Проте у Львівській міськраді вважають, що їх все одно треба приєднати до Львова. Особливо ті населені пункти, які зараз належать до Зимноводівської ОТГ, Мурованської ОТГ та частини Солонківської ОТГ.

«Зимноводівська ОТГ відрізала доступ Львівської міської ради до частини своєї території – смт Рудне. Тому приєднання вказаної ОТГ поверне цілісність території Львівської міськради, поверне доступ до смт Рудне і кільцевої дороги. У межах Мурованської сільської ОТГ опинилась територія ТЕЦ-2, водосховище ЛКП «Львівводоканал», що забезпечує надійність водопостачання міста, а також ділянка, на якій планується будівництво транспортної розв’язки. На території Солонківської ОТГ розташувалась частина житлового масиву Львова – Сихів. На території ОТГ опинилась і проектована вулиця Вернадського, що повинна була з’єднати Сихів і вул. Стрийську та вул. Кн.Ольги, розвантаживши потік машин на перехресті вулиць Стрийська – Наукова. Зараз частина вулиці Вернадського є біля Львівського іподрому і частина на Сихові, а посередині – територія Солонківської ОТГ», – говориться у листі, який підписав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Читати також:  Садовий та Грівко обговорили розвиток велоспорту у Львові
585 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up