За три години у Львові через ожеледицю травмувалося 60 осіб

Всього за три години, з 9 ранку до полудня, до травмпунктів Львова звернулося 60 осіб.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я, з учорашнього вечора у травмпункти міських лікувальних установ з травмами, отриманими на вулицях міста, звернулося 87 осіб (з них 18 — госпіталізовано). Із них 60 осіб — звернулося у період з 9.00 до 12.00 год сьогодні.

Так, до травмпунктів клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, 8-ї міської клінічної лікарні, 5-ї міської клінічної поліклініки та міської дитячої клінічної лікарні з травмами, отриманими на вулицях міста, звернулися з учорашнього вечора до сьогоднішнього ранку звернулося 27 осіб, з них 6 госпіталізовано. А з 9 ранку до полудня сьогодні – 60 осіб, з них 12 госпіталізовано.

Така велика кількість травмованих через сильну ожеледицю у місті.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, останній раз така ожеледиця у Львові була наприкінці листопада минулого року. Тоді за два дні до травмпунктів міста звернулося 533 особи.

480 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up