Антоненко

Справа Шеремета: Антоненко відмовився від слідчого експерименту без адвокатів

Підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко (Riffmaster) відмовився від участі у слідчому експерименті за відсутності своїх адвокатів.

Про це повідомив у Facebook адвокат Масі Найєм.

“Андрій Антоненко відмовився від проведення слідчого експерименту без своїх адвокатів. Нагадаю, що один із трьох адвокатів отримав інформацію про проведення експерименту за годину, а інший взагалі не отримав жодних повідомлень станом на 20:00”, – написав він.

Найєм зауважив, що саме повідомлення про слідчий експеримент було надіслано не за три доби, як це мало би бути згідно з чинним законодавством.

“За нашою інформацією, слідчі намагались залучити адвоката з Центру безоплатної допомоги. Це порушення ст. 49 КПК, а також ст. 53 КПК. У ст. 49 вказані випадки, коли слідчий і прокурор можуть залучити захисника з центру. Андрій не підпадає під жодну з них – у нього вже є три адвокати”, – зазначив захисник.

Крім того, як зауважив Найєм, проведення слідчих (розшукових) дій у нічний час (з 22 до 6 години) не допускається, “за винятком невідкладних випадків, коли затримка в їх проведенні може призвести до втрати слідів кримінального правопорушення чи втечі підозрюваного”.

Вночі 2 січня у центрі Києва відбувся слідчий експеримент у справі про вбивство Павла Шеремета – за участю лікарки й волонтерки Юлії Кузьменко, підозрюваної у причетності до цього злочину.

Нагадаємо, що 12 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поінформував про затримання та оголошення підозр фігурантам справи щодо вбивства журналіста.

Слідство підозрює п’ятьох осіб: лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, добровольців АТО Владислава та Інну Грищенків, медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, ветерана АТО Андрія Антоненка.

440 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up