вівці

На Закарпатті вівці порушили державний кордон

Шість кітних овець затримали прикордонники Мукачівського прикордонного загону на Закарпатті.

Як повідомили  ІА Syla.news у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, овець, які паслися в горах за кілька метрів від україно-румунського кордону, виявив прикордонний патруль.  

Тварини були без пастуха. А самі вони пояснити, чиї вони і звідкіля прийшли, – не змогли.

Читати також:  У центрі Івано-Франківска з’явилася шопка з живими вівцями - волонтери обурені

– На вівцях не було жодних чіпів. То ж ідентифікувати їхню приналежність неможливо. Однак, сліди свідчили, що вони прийшли з Румунії, – пояснили прикордонники.

Новина про овець-нелегалів швидко поширилася. І на тварин почали претендувати місцеві мешканці, які стверджували, що вівці належать їм. Проте жодних документів, які б засвідчили це, не надали.

Читати також:  У центрі Івано-Франківска з’явилася шопка з живими вівцями - волонтери обурені

За словами прес-секретаря Мукачівського прикордонного загону Лесі Федорової, прикордонники передали тварин  співробітникам Державної фіскальної служби у Виноградівському районі. А ті, у свою чергу, уклали договір з приватним підприємством, яке доглядатиме  за ними до прийняття рішення. Кудлаті порушники кордону почувають себе добре і навіть не здогадуються, що вони вчинили.

286 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up