Ремоліно

Майстер-клас із танго: Вибір партнера

– Ми запрошуємо жінок до танцю тому що жінки ніжні, теплі та чуттєві. І від жінки я очікую довіри та чуттєвості всередині пари. Навігація – це більше для чоловіків. Коли я запрошую жінку, то для мене це означає, що вона мені довіряє. І я вже відповідатиму за навігацію, за кроки та інші зовнішні речі. А якщо жінка починає мною керувати, вести мене кудись, розказувати що я маю робити, то вона стає моїм конкурентом. І я змінюю таку партнерку на іншу, – так підсумував півторагодинний майстер-клас з навігації Семен Кукормін.

У Львові відбувається танго-фестиваль “Ремоліно”. А в межах фестивалю – безкоштовні майстер-класи від досвідчених тангерів.
Уроки відбуваються у формі “а я роблю так”.

– Коли я втрапив у таку ситуацію, то я зробив так. Коли зі мною трапляється таке, то я роблю так. Ситуації, які стаються з вами на танцполі, не унікальні. Вони стаються з усіма, – каже тангеро.

Отож, що робити, якщо тебе витіснили з твоєї лінії танцю, а в сусідню немає змоги втиснутися? Стояти між двома лініями?

– Станьте помітним. Якщо я згорблюся, зсутулюся, притисну лікті до тулуба, то мене й затиснуть з усіх боків. А якщо я випростаюсь, то мене помітять і поступляться місцем, – говорить Семен очевидні речі.
А що робити, якщо партнерка повчає партнера на мілонзі? Особливо. якщо вона вже досвідчена, а він – початківець?

– Так речі неприпустимі. Всі, хто танцює танго, має вчителя та друзів-тангерів. Всі, хто танцює танго, відвідує заняття, практики та уроки з навігації. В цих випадках робити зауваження можна. А під час мілонги – ні. Звісно, парнерка може поцікавитися в парнера під час танцю ніжно, на кшталт: любий. а де ми є і куди ми йдемо? Але перебирати керування на себе – ні, – вважає досвідчений партнер.

Маріанна Попович

Усі новини

Коментувати

97 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up