Нам - Януковича, їм - Зеленського

Чекаємо на справжній обмін – Зеленського на Януковича

Всі мінуси принизливого обміну ми вже побачили і знаємо, зокрема і той, що навіть за кількістю цей обмін не був рівноцінним.

Тобто, нічого нового – ні від кремлівського покидька, ні від українського блазня. Звісно, кожен українець щиро радіє своїм співвітчизникам, які повернулися додому. Радіє разом із їхніми близькими та родичами, не стримуючи сліз та емоцій. І це, мабуть , єдине, що стає бар’єром на шляху знесення деяких найвищих посадовців із своїх посад…

Але зараз не про це. Треба жити далі, не зважаючи на зраду і блазнівські реверанси української влади перед кремлівським гниляком, мрія якого зжерти нашу країну. А тому перелічуємо мізерні плюси на тлі безлічі мінусів обміну. Перший, як вже було сказано, полоненні українці повернулися додому. Другий – «українська» влада в черговий раз знизила свій рейтинг, відвернувши від себе ще чималу кількість її прихильників. А це означає, що стрімко скорочується термін її зрадницького рабоволодіння українськими «холопами» (як вона вважає).

Читати також:  У Мінську домовилися про обмін полоненими

Третій плюс, він особливо важливий. Вся наша країна, навіть останній її зелений абориген, нарешті зрозуміли, що справжнім замовником розстрілу небесної сотні, терактів в Харкові та Маріуполі був ненависний нам Путін, який через свої умови ганебного обміну зізнався у своїх злочинах проти України. І тим самим притягнув люту ненависть українського народу не тільки до себе, а і до всіх росіян, майже до всіх.

А взагалі, що то був за обмін, всім нам остаточно невідомо. Бо із боку України на цей «обмін» була поставлена її незалежність, а із боку Росії невідомо що… Хіба що постачання мокшанського газу, умови якого було засекречено переговорниками із обох боків саме сьогодні, у день «цікавого» обміну… Найсумніше те, що у той час, коли все це буде розсекречено, нам вже буде не цікаво. Бо дуже схоже, що України у той час вже не буде.

Читати також:  Обмін полоненими може відбутися вже сьогодні - ЗМІ

Але все могло бути інакше. Я бачу лише один єдиний обмін, який мав би відбутися, немов подарунок під новорічну ялинку (чи йолку?) А саме, справжній обмін «всіх» на «всіх» – це обмін Зеленського на Януковича. Нам Януковича – для суду в Україні. Їм Зеленського – для блага України. Ось так. Сподіваюсь, доживемо… 

Марія Соломонова

Усі новини

Коментувати

133 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up