беркутівці, вбивства на Сайдані

Забираючи “беркутівців”, відповідальність за вбивства на Майдані бере на себе РФ – журналіст

Видача колишніх співробітників підрозділу “Беркут” Росії, яких звинувачують у розстрілах на Майдані в 2014 році, буде означати, що відповідальність за масові вбивства на Майдані бере на себе РФ.

Про це пише журналіст Юрій Бутусов.

Так, за словами журналіста, таким чином Росія морально і політично визнанає свою причетність до вбивств активістів.

“Вбивства на Майдані є найбільш резонансним злочином, тому що саме в результаті трагедії і революції був повалений режим Януковича. Це справа — про легітимності влади в Україні, про законність всього. Саме тому розслідування всіляко намагається дискредитувати російська пропаганда і ЗМІ”, – пише Бутусов.

Читати також:  Справа Януковича. Охорона екс-президента розповіла про "зраду військових і штурм бронетехніки"

При цьому, якщо екс-беркутівці все-таки будуть передані Росії, то за розстріл Небесної сотні і за бійню на Майдані не буде відповідати ні один виконавець.

“Тому що ці бійці — єдина ниточка до виконавців, яка встановлена і багато в чому доведена, знайдено та ідентифіковано їх зброю, є факти, які дозволяють впевнено говорити про причетність. Тепер це надовго буде предмет для маніпуляцій”, – вважає журналіст.

Крім того, видавати РФ “вбивць Беркут” було б логічно після вироку суду, бо у такому випадку могла б з’явитися нова інформація.

Читати також:  Прокуратура звинувачує 4-ох «беркутівців» у побиттях на Майдані. Один з них - працює у поліції

“Тільки завдяки справедливому суду можна раз і назавжди законно показати, що люди вели вогонь на Майдані законно, а “Беркут” порушував закон. Це справа про право на повстання, про те, що за Конституцією носієм влади є народ. І вирок “Беркуту” означав би, що країна зробила правильні висновки з минулої трагедії. Було б створено важливий прецедент покарання за виконання злочинних наказів”, – підкреслив Юрій Бутусов.

Як повідомлялося раніше, 23 грудня на переговорах у Мінську домовилися про обмін полоненими до кінця року.

Коментувати

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up