діагностика новоутворень буде безкоштовною

У 2020 році рання діагностика новоутворень буде безкоштовною

У 2020 році рання діагностика новоутворень буде для українців безкоштовною. Національна служба здоров’я України оплатить лікарням ці послуги за підвищеним тарифом.

Про це повідомила пресслужба НСЗУ.

“Інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень – мамографія, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, цистоскопія та бронхоскопія – визначено пріоритетними послугами та будуть безоплатними для українців. На це у програмі медичних гарантій, що у повному обсязі запрацюють у 2020 році, виділено близько 1 мільярда гривень”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  “Ліки від раку крові можуть бути у кожному з нас”: презентували реєстр донорів кісткового мозку

У НСЗУ уточнюють, що на інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень необхідно обов’язково мати направлення від сімейного лікаря або іншого лікаря-куратора.

“Підставою для проведення безоплатних інструментальних досліджень є й вік пацієнта. Мамографія призначається жінці від 40 років та старших, гістероскопія – від 50 років та старших. Езофагогастродуоденоскопія, цистоскопія, бронхоскопія для пацієнтів від 50 років і старших, колоноскопія – від 40 років і старших. Ендоскопія буде кількох видів, зокрема, діагностична, із забором аналізу біопсії та з лікувальною маніпуляцією. Гістологічні обстеження теж входять у вартість, тобто будуть безоплатними для пацієнта. Усі обстеження будуть проводитися із дотриманням стандартів знеболення”, – пояснюють в НСЗУ.

Читати також:  Львів'ян просять допомогти матері чотирьох дітей побороти хворобу

Коментувати

210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up