Концерти російських гастролерів в Україні - з дозволу СБУ

СБУ викрила на Львівщині російського дипломата-шпигуна

СБУ цього року викрила шпигунів, які працюють під прикриттям дипломатичних представництв – 6 осіб стали в Україні персонами нон ґрата. Серед них – російський консула-радник, що діяв на Львівщині.

Про це свідчать підсумки роботи Департаменту контррозвідки за 2019 рік, йдеться на сайті СБУ.

“Продовжує СБУ викривати також шпигунів, які працюють під прикриттям дипломатичних представництв – 6 осіб стали в Україні персонами нон ґрата. Зокрема, на Львівщині викрито російського консула-радника, який збирав інформацію про стан ЗСУ та готував представників нацменшин для акцій із дискредитації України на міжнародній арені”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  На дорогах Львівщини хотіли встановити відеокамери з російським кодом

Важливий напрям роботи контррозвідки – захист військово-економічного та оборонного потенціалу. За минулий рік у межах контррозвідувального забезпечення військово-технічного співробітництва та експортного контролю розпочато 51 кримінальне провадження, 22 особи засуджено за порушення правил здійснення міжнародних передач. Попереджено незаконне вивезення товарів військового та подвійного призначення на понад 50 мільйонів гривень.

Нещодавно СБУ блокувала спробу протиправного переміщення до ЄС двигунів, які використовуються для комплектування бойових бронемашин, що знаходяться на озброєнні ЗСУ.

Читати також:  Росіяни активно завозять на Донбас боєприпаси

Також Служба попередила переправлення за кордон, зокрема до РФ, комплектуючих для військової авіації.

Крім того СБУ виявила та блокувала корупційні зловживання у сфері військово-технічного співробітництва на загальну суму понад $110 мільйонів. Завдяки діяльності контррозвідки недопущено привласнення майже 750 мільйонів гривень під час виконання державного оборонного замовлення.

27 грудня відзначається День контррозвідки СБУ.

Коментувати

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up