Міськвиконком Львова відклав рішення про підвищення тарифів у електротранспорті на наступний рік

Сьогодні виконком Львівської міської ради планував розглянути питання щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів у Львівському міському електричному транспорті.

Проект ухвали було внесено у порядок денний і оприлюднено.

Понад те, сьогодні зранку у всіх пасажирів електротранспорту, які сплачували за проїзд через систему QR-коди приват-24 знімало 6 гривень. Хоча разовий проїзд коштує 5 гривень.

Трохи пізніше заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий пояснив, що у системі приват-24 стався збій. А переплачену гривню всім пасажирам повернуть протягом доби.

Читати також:  У Львові пікетували прокуратуру

Хоча вірогідніше, що чиновники міськради були переконані, що виконком сьогодні таки затвердить підвищення тарифів. І повідомили про це технічній службі Приватбанку.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, минулого тижня у міськраді Львова стверджували, що ЛКП «Львівелектротранс» пройшов усі необхідні процедури та отримав усі дозволи для підвищення тарифу до 6 гривень.

Але 6 гривень квиток буде коштувати для тих, хто придбає його в кіосках або сплатить через електронні системи. А ті, хто купуватиме у водія, платитиме вже 7 гривень.

Читати також:  Стоматологи знову пікетують міську раду (фоторепортаж)
Пікет проти підвищення тарифів.

Проте, сьогодні з порядку денного вилучили питання про підвищення тарифів на проїзд у електротранспорті Львова без пояснень.

Можливо, однією з причин для цього стали і пікети громадкості під стінами міської ради. Адже на громадські слухання щодо підвищення тарифів прийшло 90 відсотків працівників «Львівелектротранс». Вони й підтримали це рішення.  

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up